Barranquilla: política, gobierno y desarrollo
Autor: TuiránSarmiento, Ángel Alberto, Trejos Rosero, Luis Fernando
Wydane przez Universidad del Norte
Dostępne w 1 księgarniach
O tej książce
Dostępność
Barranquilla: política, gobierno y desarrollo jest dostępna jako PDF w 1 księgarni internetowej.
Kategorie
- Język
- Spanish
Najczęstsze pytania
- W jakich formatach dostępna jest Barranquilla: política, gobierno y desarrollo?
- Barranquilla: política, gobierno y desarrollo jest dostępna jako PDF w 1 księgarni internetowej.
- Gdzie mogę kupić Barranquilla: política, gobierno y desarrollo?
- Możesz kupić Barranquilla: política, gobierno y desarrollo w Unilibros | Ebooks académicos y libros universitarios. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
- Ile czasu zajmuje przeczytanie Barranquilla: política, gobierno y desarrollo?
- Przy przeciętnym tempie czytania Barranquilla: política, gobierno y desarrollo zajmuje około 3 godz. 14 min (176 stron).
Oceny i recenzje
Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.
Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.
Może ci się też spodobać
Sobre a violência
Chaui, Marilena, Itokazu, Ericka Marie, Chaui-Berlinck, Luciana
Fascismo ou revolução?
Lazzarato, Maurizio
Entre la mentida i l'oblit
Álvaro, Francesc-Marc
Alejandro Guillier. De cara al país
Sohr, Raúl
Re-conocimientos
Autores varios
Manual de Marketing Político
Calderón Sánchez, Dulfary, Enciso Granados, Gina, Arias Mejía, Claudia Marcela