Comentários Aos Crimes Previstos Na Lei 8.666/1993
Autor: Campos, Carlos Hebert Barbosa
Wydane przez Clube de Autores
Dostępne w 3 księgarniach
Disal - Distribuidora de Conhecimento
🇧🇷
Odwiedź sklep →
Sprzedawane bezpośrednio przez niezależnego wydawcę Disal - Distribuidora de Conhecimento
O tej książce
Dostępność
Comentários Aos Crimes Previstos Na Lei 8.666/1993 jest dostępna jako PDF w 3 księgarniach internetowych. Wśród księgarni, które ją oferują, są Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista, Sanborns Ebooks. Kup ją bezpośrednio od wydawcy w Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista.
Kategorie
- Język
- Portuguese
Najczęstsze pytania
- W jakich formatach dostępna jest Comentários Aos Crimes Previstos Na Lei 8.666/1993?
- Comentários Aos Crimes Previstos Na Lei 8.666/1993 jest dostępna jako PDF w 3 księgarniach internetowych.
- Gdzie mogę kupić Comentários Aos Crimes Previstos Na Lei 8.666/1993?
- Możesz kupić Comentários Aos Crimes Previstos Na Lei 8.666/1993 w Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista, Sanborns Ebooks. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
- Ile czasu zajmuje przeczytanie Comentários Aos Crimes Previstos Na Lei 8.666/1993?
- Przy przeciętnym tempie czytania Comentários Aos Crimes Previstos Na Lei 8.666/1993 zajmuje około 2 godz. 13 min (121 stron).
Oceny i recenzje
Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.
Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.
Może ci się też spodobać
Derecho de Aguas: Identidad y Transformaciones
Alejandro Vergara Blanco
Crime organizado no Brasil e os meios de repressão e prevenção
Ferreira da Silva, Filipe
Estudos sobre ITCMD
Vieira, Carolina Sena, Franceschetto, Henrique, Pescador, Rafael Bertoldi
Control social y control fiscal participativo
Narváez Quintero, Juan Sebastián
Derecho, argumentación y ponderación
Villa Rosas, Gonzalo, Toledo, Claudia, Nava Tovar, Alejandro, Mateos, Arnulfo D.
Los remedios por incumplimiento en la contratación internacional
Álvarez Contreras, Juan Miguel