Przejdź do głównej treści
Comunidades Terapêuticas

Comunidades Terapêuticas

Autor: Fernandes, Damasceno, Macgayver

Wydane przez Clube de Autores

Portuguese 90 stron 2026 ISBN 9786501189635
Szacowany czas czytania: 1 godz. 39 min
PDF

O tej książce

Esta obra é direcionada a acadêmicos, universitários, profissionais da saúde e demais setores da sociedade interessados nos temas de saúde pública, saúde mental e drogas. Apresenta ao leitor, em linguagem simples, o que é, de fato, uma comunidade terapêutica e os motivos pelos quais o poder público deve financia-la.

Dostępność

Comunidades Terapêuticas jest dostępna jako PDF w 3 księgarniach internetowych. Wśród księgarni, które ją oferują, są Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista, Sanborns Ebooks. Kup ją bezpośrednio od wydawcy w Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista.

Język
Portuguese
Udostępnij

Najczęstsze pytania

W jakich formatach dostępna jest Comunidades Terapêuticas?
Comunidades Terapêuticas jest dostępna jako PDF w 3 księgarniach internetowych.
Gdzie mogę kupić Comunidades Terapêuticas?
Możesz kupić Comunidades Terapêuticas w Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista, Sanborns Ebooks. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
Ile czasu zajmuje przeczytanie Comunidades Terapêuticas?
Przy przeciętnym tempie czytania Comunidades Terapêuticas zajmuje około 1 godz. 39 min (90 stron).

Oceny i recenzje

Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.

Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.

Komentarze

Zaloguj się aby dołączyć do rozmowy.

Brak komentarzy.