El ciclo A del nuevo leccionario
Autor: Pere Tena
Wydane przez CPL
Dostępne w 1 księgarniach
Sprzedawane bezpośrednio przez niezależnego wydawcę Centre de Pastoral Litúrgica de Barcelona - CPL Editorial
O tej książce
Dostępność
El ciclo A del nuevo leccionario jest dostępna jako PDF w 1 księgarni internetowej. Kup ją bezpośrednio od wydawcy w Centre de Pastoral Litúrgica de Barcelona - CPL Editorial.
- Audience
- adults
- Język
- Spanish
Najczęstsze pytania
- W jakich formatach dostępna jest El ciclo A del nuevo leccionario?
- El ciclo A del nuevo leccionario jest dostępna jako PDF w 1 księgarni internetowej.
- Gdzie mogę kupić El ciclo A del nuevo leccionario?
- Możesz kupić El ciclo A del nuevo leccionario w Centre de Pastoral Litúrgica de Barcelona - CPL Editorial. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
- Ile czasu zajmuje przeczytanie El ciclo A del nuevo leccionario?
- Przy przeciętnym tempie czytania El ciclo A del nuevo leccionario zajmuje około 25 min (23 stron).
Oceny i recenzje
Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.
Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.