Fälle und Lösungen zur StPO
Autor: Müller, Siegfried, Beck, Hans
Wydane przez Richard Boorberg Verlag
Dostępne w 1 księgarniach
O tej książce
Dostępność
Fälle und Lösungen zur StPO jest dostępna jako eBook w 1 księgarni internetowej.
Kategorie
- Język
- German
Najczęstsze pytania
- W jakich formatach dostępna jest Fälle und Lösungen zur StPO?
- Fälle und Lösungen zur StPO jest dostępna jako eBook w 1 księgarni internetowej.
- Gdzie mogę kupić Fälle und Lösungen zur StPO?
- Możesz kupić Fälle und Lösungen zur StPO w Sanborns Ebooks. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
- Ile czasu zajmuje przeczytanie Fälle und Lösungen zur StPO?
- Przy przeciętnym tempie czytania Fälle und Lösungen zur StPO zajmuje około 3 godz. 32 min (193 stron).
Oceny i recenzje
Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.
Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.
Może ci się też spodobać
Cátedra unesco Derechos humanos y violencia: Gobieno y gobernanza - Problemas, representaciones y…
Sarmiento Álvarez, Bibiana Ximena, Gutiérrez Quevedo, Marcela
Jueces, fiscales y defensores
Anitua, Gabriel Ignacio
Tirocínio Policial
De Aguiar, Walter
Einsatzrecht kompakt - Definitionswissen für die Grundausbildung
Lerm, Patrick, M.A., Dominik Lambiase