Przejdź do głównej treści
Joana Valente

Joana Valente

Autor: Ferreira, Heloisio

Wydane przez Clube de Autores

Portuguese 94 stron 2016 ISBN 9788591566235
Szacowany czas czytania: 1 godz. 43 min
PDF

O tej książce

Este livro conta a história de Joana Valente, uma jovem que desde criança ao ver o jovem advogado atuando na escola aonde ela estudara se interessou pela profissão e estudou para ser uma boa advogada para defender os mais necessitados. Mas um acidente deixou-lhe oito anos em coma, provocado por pessoas ciumentas e também com muito ódio pela sua família. Com sua força de vontade venceu tudo e superou o estado de coma atraves do contato da pata de seu cachorro,que lhe passou uma energia positiva recebida de uma pedra mágica e seu marido companheiro que sempre a ajudou e também sua família que nunca deixaram de apoia-la em todos os sentidos. Fiquem com Deus e boa leitura.

Dostępność

Joana Valente jest dostępna jako PDF w 3 księgarniach internetowych. Wśród księgarni, które ją oferują, są Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista, Sanborns Ebooks. Kup ją bezpośrednio od wydawcy w Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista.

Język
Portuguese
Udostępnij

Najczęstsze pytania

W jakich formatach dostępna jest Joana Valente?
Joana Valente jest dostępna jako PDF w 3 księgarniach internetowych.
Gdzie mogę kupić Joana Valente?
Możesz kupić Joana Valente w Disal - Distribuidora de Conhecimento, Martins Fontes Paulista, Sanborns Ebooks. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
Ile czasu zajmuje przeczytanie Joana Valente?
Przy przeciętnym tempie czytania Joana Valente zajmuje około 1 godz. 43 min (94 stron).

Oceny i recenzje

Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.

Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.

Komentarze

Zaloguj się aby dołączyć do rozmowy.

Brak komentarzy.