LEGÍTIMA DEFENSA EN SITUACIONES SIN CONFRONTACIÓN
Autor: Correa Flórez, María Camila
Wydane przez Grupo Editorial Ibañez
Dostępne w 1 księgarniach
Sprzedawane bezpośrednio przez niezależnego wydawcę Grupo Editorial Ibáñez Biblioteca Digital
O tej książce
Dostępność
LEGÍTIMA DEFENSA EN SITUACIONES SIN CONFRONTACIÓN jest dostępna jako PDF w 1 księgarni internetowej. Kup ją bezpośrednio od wydawcy w Grupo Editorial Ibáñez Biblioteca Digital.
- Język
- Spanish
Najczęstsze pytania
- W jakich formatach dostępna jest LEGÍTIMA DEFENSA EN SITUACIONES SIN CONFRONTACIÓN?
- LEGÍTIMA DEFENSA EN SITUACIONES SIN CONFRONTACIÓN jest dostępna jako PDF w 1 księgarni internetowej.
- Gdzie mogę kupić LEGÍTIMA DEFENSA EN SITUACIONES SIN CONFRONTACIÓN?
- Możesz kupić LEGÍTIMA DEFENSA EN SITUACIONES SIN CONFRONTACIÓN w Grupo Editorial Ibáñez Biblioteca Digital. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
- Ile czasu zajmuje przeczytanie LEGÍTIMA DEFENSA EN SITUACIONES SIN CONFRONTACIÓN?
- Przy przeciętnym tempie czytania LEGÍTIMA DEFENSA EN SITUACIONES SIN CONFRONTACIÓN zajmuje około 7 godz. 2 min (384 stron).
Oceny i recenzje
Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.
Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.
Może ci się też spodobać
Violencias contra las mujeres
Pérez Manzano, Mercedes, Beltrán, Elena, Faerman, Romina, García Sáez, José Antonio, Hopp, Cecilia Marcela, Cartabia Groba, Sabrina Ayelén, Sánchez, Cristina, Zúñiga Añazco, Yanira, Sordo Ruz, Tania, Fernández Valle, Mariano, Jaramillo Sierra, Isabel C., Correa Flórez, María Camila
Legítima defensa en situaciones sin confrontación
Correa Flórez, María Camila
Violencias contra las mujeres
Pérez Manzano, Mercedes, Beltrán, Elena, Faerman, Romina, García Sáez, José Antonio, Hopp, Cecilia Marcela, Cartabia Groba, Sabrina Ayelén, Sánchez, Cristina, Zúñiga Añazco, Yanira, Sordo Ruz, Tania, Fernández Valle, Mariano, Jaramillo Sierra, Isabel C., Correa Flórez, María Camila