PARTICIPACIÓN CIUDADANA EN LA GESTIÓN PÚBLICA
Autor: Sánchez Cubides, Pedro Alfonso, Cárdenas Hernández Carlos Alfonso
Wydane przez Grupo Editorial Ibañez
Dostępne w 1 księgarniach
Sprzedawane bezpośrednio przez niezależnego wydawcę Grupo Editorial Ibáñez Biblioteca Digital
O tej książce
Dostępność
PARTICIPACIÓN CIUDADANA EN LA GESTIÓN PÚBLICA jest dostępna jako PDF w 1 księgarni internetowej. Kup ją bezpośrednio od wydawcy w Grupo Editorial Ibáñez Biblioteca Digital.
- Język
- Spanish
Najczęstsze pytania
- W jakich formatach dostępna jest PARTICIPACIÓN CIUDADANA EN LA GESTIÓN PÚBLICA?
- PARTICIPACIÓN CIUDADANA EN LA GESTIÓN PÚBLICA jest dostępna jako PDF w 1 księgarni internetowej.
- Gdzie mogę kupić PARTICIPACIÓN CIUDADANA EN LA GESTIÓN PÚBLICA?
- Możesz kupić PARTICIPACIÓN CIUDADANA EN LA GESTIÓN PÚBLICA w Grupo Editorial Ibáñez Biblioteca Digital. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
- Ile czasu zajmuje przeczytanie PARTICIPACIÓN CIUDADANA EN LA GESTIÓN PÚBLICA?
- Przy przeciętnym tempie czytania PARTICIPACIÓN CIUDADANA EN LA GESTIÓN PÚBLICA zajmuje około 2 godz. 38 min (144 stron).
Oceny i recenzje
Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.
Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.
Może ci się też spodobać
Desafíos de la formación en TIC para educadores de hoy.
Figueroa, Claudia, Saavedra Bautista, Claudia Esperanza, Sánchez Cubides, Pedro Alfonso
HACIENDA PÚBLICA
Sánchez Cubides, Pedro Alfonso, Orlando Velasco Ulloa, Fabián Leonardo Romero-Bolívar
POLÍTICAS PÚBLICAS Y DERECHOS HUMANOS EN COLOMBIA
Higuera Jiménez Diego Mauricio, Sánchez Cubides, Pedro Alfonso
GESTIÓN MUNICIPAL
Sánchez Cubides, Pedro Alfonso
UNA APROXIMACIÓN AL ESTUDIO DE LAS POLÍTICAS PÚBLICAS Y LOS DERECHOS COLECTIVOS EN COLOMBIA
Sánchez Cubides, Pedro Alfonso, Díaz Gamboa, Luis Bernardo
ECONOMÍA SOCIAL DE MERCADO EN COLOMBIA
Sánchez Cubides, Pedro Alfonso, Sanabria Gómez Segundo Abrahán