Responsabilidad Social de las Organizaciones
Autor: Romina del Valle Prados
Wydane przez Advocatus
Dostępne w 30 księgarniach
Sprzedawane bezpośrednio przez niezależnego wydawcę Advocatus
O tej książce
Dostępność
Responsabilidad Social de las Organizaciones jest dostępna jako PDF w 30 księgarni internetowej. Wśród księgarni, które ją oferują, są Advocatus, Alpha Books, Bajalibros Argentina. Kup ją bezpośrednio od wydawcy w Advocatus.
- Audience
- adults
- Język
- Spanish
Najczęstsze pytania
- W jakich formatach dostępna jest Responsabilidad Social de las Organizaciones?
- Responsabilidad Social de las Organizaciones jest dostępna jako PDF w 30 księgarni internetowej.
- Gdzie mogę kupić Responsabilidad Social de las Organizaciones?
- Możesz kupić Responsabilidad Social de las Organizaciones w Advocatus, Alpha Books, Bajalibros Argentina. Porównaj wszystkie opcje na liście na tej stronie.
- Ile czasu zajmuje przeczytanie Responsabilidad Social de las Organizaciones?
- Czytelnicy księgarni Publica.la spędzają z Responsabilidad Social de las Organizaciones średnio około 1 min.
Oceny i recenzje
Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która zrecenzuje tę książkę.
Zaloguj się aby ocenić i zrecenzować tę książkę.
Może ci się też spodobać
El Sistema de Seguridad Social Chileno
Hugo Cifuentes Lillo
Uma análise da inteligência e investigação da polícia militar
Fantin, André L. J.
"Socioeducação": Colocando o Conceito Entre Aspas
Santos, Anne Caroline de Almeida
Direito e mídia
Schreiber, Anderson, Capanema Young, Beatriz, Terra de Moraes, Bruno, Monteiro Rodrigues, Cássio
La Institucionalidad en el derecho de consumo y metodología para la evaluación y seguimiento de la regulación
Archila Peñalosa, Emilio José
El derecho fundamental a la alimentación básica
Pérez Quintero, Farith